Hakkımızda

Maksan Mühendislik, kurulduğu günden beri ısıtma, soğutma, havalandırma alanlarına projelendirme ve uygulama firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yılların verdiği deneyimi, kendi alanlarında bilgili personel kadrosu ile Türkiye’nin bir çok bölgesinde önemli projelere imza atarak, sektöre güvenilir bir yer edinmiştir.

Firmamız sıhhi tesisattan kalorifer tesisatına; havalandırma tesisatlarından kaynar su tesisatlarına kadar geniş bir alanda taleplere yönelik proje ve uygulama hizmeti vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde malzeme kalitesinden ödün vermeme ilkesi ile çalışmaya başlarız ve %100 müşteri memnuniyeti ile işimizi tamamlarız.

Vizyonumuz: Isıtma-Soğutma-Havalandırma sektörü içerisinde tüm altyapı ve personel gücümüz ile yüksek rekabet ortamında kendi alanımızda öncü ve Türkiye ekonomisine yön veren entegre firmalara, bu alanda çözüm ortağı olmak ve “Güvenli Projeler” sunmak.

Misyonumuz: Şirketimizin kuruluş amaçları doğrultusunda çalışarak ve müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen; kalıcı, entegre çözümler yaratmak, müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusun da hizmet dönüşümlerini sağlamak, kalıcı memnuniyet yaratmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmak.

Hedeflerimiz: Isıtma-Soğutma-Havalandırma sektöründe marka olmak ve özellikle uzman olduğumuz çalışmalarda sektörde söz sahibi olup sektör lideri haline gelmek ve bu alanda gerekli tüm yatırımları yapmak.

 

Markalarımız